Sevimli dünya dışı ve kaybolan çoraplar, Betebet en yeni çevrimiçi slot oluşturma teması. Şirket henüz açıkladı. Lost Çoraplar, çoraplarınızı almak için Dünya’da bulunan sevimli uzaylıları barındıran beş silindirli, 21 maaşlı bir oyun!

Oyundaki Semboller:

Çarklarda, oyuncular dört sevimli uzaylıya ve uzay taşlarına tanıtılacak. Yabancılar ateşli bir kırmızı deli uzaylı, mavi başak mohawk uzaylı, yeşil ditzy yabancı ve goth tarzı mor uzaylı. Her bir yabancı, makaralarda üç, dört veya beş sembollü maç için bir ödül ödeyecek. Uzay mücevherleri, her biri üç, dört veya beş kişilik bir eşleştirme için ödeme sunan kırmızı, mavi, yeşil ve mor taşlar içerir.

Betebet Şirkete göre…

E.T. Kayıp Çoraplar ayrıca vahşi ve dağınık semboller içerir. Çoraplar bu oyunda vahşi, dağılım dışında başka sembollerle değiştiriliyor. İkameler büyük ikramiye kazanmalarına yardımcı olur. Oyundaki dağılım bir uzay gemisindeki bir uzaylı. Makaralardaki üç scatter, 10 ekstra dönüşü aktive edecektir. Scatters ayrıca, galibiyet için çarpanları da sunarken, dört tanesi 20x kazanma ve beşte bir kazanma 50x kazanma şansı sunuyor.

Karakterli Ekstra Döndürme:

Çarkları döndürürken, uzaylılar da büyük kazançlar sağlayacak. Mor uzaylı, değişen yabanılları ile birlikte ekstra dönüşleri aktive edecek. Yeşil uzaylılar, genişleyen yabanılları ile ekstra dönüşler sunarken, mavi uzaylılar yedek bir özellik ile ekstra dönüşler sunabilirler. Mavi uzaylılar ve ekstra dönüşler ile, makaralardaki tüm yabancılar daha büyük bir galibiyet elde etmek için çılgına döndü!

Ve kırmızı uzaylıyı dışarıda bırakmayalım. Bu dünya dışı ekstra dönüşler başlatacak ve yapışkan yabani hayvanlar sunacak. Döndürme sırasında makaralarda görünen her bir yabani tur tamamlanana kadar sabit kalacaktır.

Yeni oyun ile, oyuncular Betebet’giriş adresinde bildiği harika grafikler ve animasyonlar içeren bir kalite unvanına erişebiliyorlar. Oyuna kendiniz için birçok özel özelliği görmek için bugün deneyin.