İsveçli slot uzmanı Betebet üyelik, PokerStars markasıyla yeni bir anlaşma açıkladı. Betebet üyelik’in en iyi oyunları artık İtalyan regülatör oyun pazarında PokerStars tarafından vurgulanacaktır.

Oyun Lansmanı:

En popüler Betebet üyelik çevrimiçi slot oyunlarının birkaçı, poker-dişli online portal üzerinden teklife sunulmuştur. Dragon Shine, Wild Chase, Sakura Fortune, Second Strike ve Phoenix Sun gibi oyunlar şimdiden bölgede sunuluyor. Gelecek birkaç ay içinde daha fazla eklenecek.

Betebet üyelik’e göre…

Şirketin CEO’su Daniel Lindberg şunları söyledi: “Pokerstars’la bir anlaşma sağladığımız için çok memnunuz. Onlarla yaşamak bizim için heyecan verici ve genişleme için heyecan verici planlarımıza devam ediyor. Betebet giriş adresi ve nefes alıyoruz ve yaptığımız şey konusunda tutkuluyuz. Misyonumuz oyuncuların sevdiği şeyleri yaratmaktır ve ülkeyi en heyecan verici oyunlarımızdan bazılarıyla fırtınaya çekmeyi dört gözle bekliyoruz. ”

Bir Katı 2018:

Tedarikçinin yeni içerik oluşturmaya devam etmesiyle birlikte 2018’de olumlu bir etkisi oldu. Şirket, Doğu Zümrütlerinin EGR Kısa Listeli Oyununu yayınladı ve sadece birkaç hafta önce Tiger’s Glory online slot oyununu portföylerine ekledi.

Betebet üyelik, birkaç yargı alanında lisans alan bir Playtech Group şirketidir. Marka ödüllü içerik oluşturmaya devam ediyor. Oluşturulabilen oyunların kalitesi, sürekli artan bir lider operatör listesiyle anlaşma yaptıktan sonra, anlaşmanın artmasına yardımcı oldu. 2019 online oyun geliştirme şirketi için daha büyük bir yıl olacağından emin.