Betebet Giriş’daki blockchain tabanlı çevrimiçi oyun ve piyango platformu, kısa bir tarihte bir Curacao eGaming lisansı alındıktan sonra “en önemli dönüm noktalarından birini” geçtiğini duyurdu.

Diğer lisans planları:

Avrupa Oyun Medyası ve Etkinlikleri tarafından yayınlanan resmi bir Salı günü basın açıklamasına göre, geliştirici Betebet Giriş Srl’den gelen yenilik, yeni lisansın, Malta gibi “diğer saygın otoritelerle” benzer onaylar için başvuruda bulunmadan önce ‘pozisyonunu güçlendirmesine’ izin vereceğini açıkladı. Daha sonraki bir tarihte Oyun Otoritesi ve Birleşik Krallık’ın Kumar Komisyonu.

Düzenleyici bir ‘derin dalış’ aldı:

Curacao eGaming lisansını alabilmek için, Betebet Giriş inovasyonunun “ciddi bir proje incelemesi” kapsamında yer alan çok sayıda işi “gerçekleştirmek için” gerekli olduğu geliştiricisi. Bunun, şirket altyapısına ve detaylarına kadar derin bir dalgıç düzenleyen düzenleyiciyi kapsadığını ve rasgele sayı üretecini, sunucularını ve durum tespiti prosedürlerini tamamen denetlediğini belirtmiştir.

Eteren Buluşu:

Betebet Giriş Srl’nin İcra Kurulu Başkanı Dmitry Danilov, Betebet Giriş’yu, oyunculara piyangodan zarlara kadar her şeyi kapsayan 37 oyunluk bir portföy sunabilmek için Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanan “tam olarak uygulanan bir iGaming platformu” olarak nitelendirdi. Ek olarak, ilerlemenin tamamen şeffaf bir hizmet sunmak için TGame hizmet programını bütünleştirmesinin “son aşaması” nda olduğunu ilan etti.

Danilov’un ifadesi okundu…

“Ekibimiz, tüm projenin geliştirilmesinde bu önemli adımla son derece mutlu. Lisans almak, ayrıca Betebet Giriş’nun sadece meşru ve güvenilir bir proje değil, aynı zamanda sağlam bir ortak olduğunu kanıtlar. ”