Malta merkezli online casino Betebet ve platform tedarikçisi olan Relax Gaming, ortak video stüdyolarından ve Slovenya B2B yazılım sağlayıcısına, Blue Ocean’dan geniş bir yelpazeye yayılan özel video slotları portföyünü sunacak bir tedarik anlaşması imzaladı. Betebet.

Geniş içerik yelpazesi:

Entegrasyon, Epic Joker, Zombie Circus ve Erik the Red’in, STKLMGAMING ve Kalamba gibi Silver Bullet ortaklarından geniş bir içerik yelpazesine ek olarak, Solkan merkezli sağlayıcının platformunda yayınlanacak popüler başlıkları da içerecek. basın bülteni.

Anlaşmada yer alan Relax Gaming ortakları Felt Gaming ve Push Gaming’in başlıkları Blue Ocean Gaming’ın operatör ağına sunulacak.

“Her iki şirket için de çok faydalı”

Yeni Betebet Uzmanı, Relax Gaming’in Genel Müdürü Daniel Eskola, “Her iki şirket için de çok faydalı olacak bir ortaklıkla, Blue Ocean Gaming ile farklı ürün yelpazesini genişletmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Eskola, “Sektördeki en önemli sağlayıcılardan biri olarak ünümüzü sağlamlaştırdık, hem kendi Betebet giriş hem de platformumuz aracılığıyla sunulan ortak içeriğin kalibresi sayesinde.

Kanıtlanmış lider:

Ortaklığın önemini açıklayan Mavi Okyanus Hesap Yönetimi Müdürü Mateja Pavlin, şunları söyledi:

“Dinlenme Betebet, zengin ve çağrıştıran iGaming deneyimleri sunma konusunda yol gösterme yeteneğini açıkça göstermiştir. Hem Rahatla hem de iş ortaklarının içeriğine sahip olmak, platformumuzun önemli bir kanıtıdır.

“Bu heyecan verici ürünleri büyüyen iş ortaklarımız listesine sunabilmekten mutluluk duyuyoruz.”

Şeffaf ticari şartlar:

Yeni nesil bir tedarikçi olma yolunda ilerleyen Relax Gaming, yeni ve heyecan verici içerikler ve benzersiz ticari terimlerle 280’den fazla Betebet sunuyor.

Daha fazla büyüme:

Son anlaşma daha da büyüyerek Relax Gaming’in küresel ayak izini, yakın zamanda iş birliği yazılım toplayıcısı olan iGaming, White Hat Gaming ve AGS (NYSE: AGS), kaliteli ve özel mülkiyetin yanı sıra en iyi dağıtıcıyı da içeren birden fazla anlaşma imzaladı. -doğur-üçüncü taraf içerik