Microgaming, meyve makine-çıtası çevrimiçi yuvalarında çok güzel bir çizgi yapar ve İngiltere oyuncuları, Betebet bu oyunlarda bonus özellikleri olarak yer alan çıplaklıklara ve bekletmelere aşina olacaklardır. Fire ‘N’ Dice, bu gruba başka bir ektir ve geleneksel klasik slotu hoş gelen ekstralar ile birleştirir.

Ateş ‘N’ Dice üç makara üzerinden ve sadece tek ödeme çizgisi üzerinde oynanır ve tema ateşten biridir; Bir foxy şeytan ekranın sağına zar atar ve soldaki dürtme ekranını görebilirsiniz. Bu oyun sembollere minimalist bir yaklaşım getiriyor ve sadece üç tane – kiraz, bar ve yedili var. Makaralar ayrıca, kazanın olmadığını gösteren ve herkesi hayal kırıklığına uğratmak için tasarlanan minik elmas sembolünü de içerir.

Bonus özellikler

Zar Döndürme

Bu oyunu oynarken iniş takımları için nakit para ödülü yok; Üç sembolle her eşleştiğinde, aşağıdaki gibi belirli sayıda dönüş alırsınız:

  • Kiraz – 5 zar döndürür
  • Barlar – 15 zar döndürür
  • Sevens – 50 zar döndürüyor

Daha sonra sadece bir zar içeren bir dizi makaraya bu spin sayısını alacaksınız. Bu makarada beş ödeme çizgisi ve üç altılı için kazandığınız maksimum 500x’lik maksimum kazanma var.

Nudges & Kalır

Bunlar, İngiltere oyuncularına aşina olacak özelliklerdir – titreşimler rastgele verilir ve oyuncunun kazanan kombinasyonlar denemek ve oluşturmak için tek makaraları aşağı doğru sallamasına izin verir. Nudge’ler bazen kumar oynanabilir, bir sonraki dönüşe kadar tutulabilir veya tekrarlanabilir.

Tutarlar ayrıca yardımcı olabilir ve oyuncunun makaraları dondurabilmesini ve diğerlerinin kalan sembolleri eşleştirme umuduyla dönmesine izin verebilir.

SHIFTA

Makaraların üzerindeki küçük bildirim panosunda yanıp sönen “Shifta” yı görürseniz, garantili bir kazanç için makaraların otomatik olarak yeniden satılacağı anlamına gelir.

Hadi Spin

Duyuru panosundaki bu mesaj beklemelerden kaçınmanızı ve garantili bir kazanç elde etmek için makaraları çevirmenizi söylemektedir.

Betebet Yangın ‘N’ Zar Çevrimiçi Slot Oynama İpuçları

Çıplaklık ve bekletme teklif edildiğinde, her zaman yüzdeler ve bir kiraz kazanmak için gidin – eşleşen çubuklara ya da yedilere karşı ihtimal oldukça uzak.

Karar

Bu başka bir iyi-desgned ve bağımlılık yapan meyve makinesi tarzı Betebet Giriş oyunudur; tek dezavantajı, oyunun tüm odağının bonus özelliğini tetiklemesidir – para kazanmanın başka bir yolu yoktur. Her şeyden önce iyi bir oyun olsa da sadece küçük bir yakınlık.