980Tempobetyeni giriş – 980 Tempobet güncel adresi Türkiye’nin en güvenilir sitelerinden biri olarak bilinen Tempobet 980 ünü yavaş yavaş Avrupa’ya yayılan Tempobet’in yeni giriş adresi 980Tempobet oldu. BTK engellemeleri sonrasında seri bir şekilde engellemeler yapılıyor. Bu engellemeler sonrasında Tempobet’in Tempobet giriş adresi tarihe karıştı.

Tempobet
Tempobet

980TempobetAdresine Nasıl Giriş Yapabilirim?

Sitenin giriş adresleri haftada 2 kere değişiyor. Bu durumdan etkilenmek istemiyorsanız yapılabilecek tek hamle DNS ayarlarınızı değiştirmek. Bu ayarları değiştirdiğinizde hiçbir şey siteye erişim sağlamanızı engellemiyor. Böylece oyunlarınıza ara vermeden devam edebiliyorsunuz. Ayrıca alttaki bağlantılar da sizleri en güncel Tempobet adresine yönlendirecek. Bir daha harıl harıl giriş adresi aramak durumunda kalmayacaksınız.

980TempobetGüvenilir mi?

Site, Tempo Gaming Limited’in ürünü olarak Curacao lisansıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Ancak Türkiye şartlarında lisans bilgisi çok da geçerli değil. Tempobet ise sponsorluk anlaşmalarıyla güven veren bir site. Manchester City, Arsenal, Barcelona, Real Madrid ve daha birçok kulüple anlaşması olan bir sitenin güvenilir olmama ihtimali zaten bulunmuyor. Kullanıcı yorumları da olumlu olunca ortada hiçbir problem kalmıyor.

980 Tempobet Neden Perdelendi?

Türkiye’deki bahisçilerin en çok merak ettiği konuların başında bu engellemelerin neden yapıldığı var. Yasaları uygulamak için bu engellemeler yapılıyor ama bir sonuca ulaşmadığını halen anlayamamak gerçekten inanılmaz. Yasa gereğince İddaa ve onun online bayileri dışındaki her site illegal ilan edilmiş. Tempobet giriş adresinde bunlardan biri olduğu için giriş adresleri perdeleniyor şeklinde konuyu özetleyebiliriz.

Tempobet Neden Sürekli Yeni Adres Açıyor?

Engellenen giriş adreslerine Türkiye sınırları içerisinden bağlanamadığımız için 980Tempobet yeni adresi açıldı. Curacao yasalarına karşı sorumlu olan site, bu yasalarda yeni adres açılamaz şeklinde bir madde olmadığı için her engellemede aynı şekilde çözüm bulacaktır. Son açılan 980Tempobet adresinden hiçbir sorun olmam