Betist, bu yıl piyasaya sürülecekleri en son slot oyunu Tiger ve Dragon’u duyurdu. Betist giriş adresi yeni oyun, güçlü bir beyaz Bengal kaplanı ve canavarca bir ejderha içeren antik Çin’den sonra temalı. Bu iki yaratık, makaralar üzerindeki değerli hazineleri koruyor, ödüller keşfedilmeyi bekliyor!

Betist Oyun Özellikleri:

Tiger ve Dragon, oyunculara sürükleyici oyun için çeşitli özellikler içeren benzersiz bir video slot oyun deneyimi sunar. Betist ilk önce Tiger ve Dragon Roulette özelliği var. Bu mini oyun oyunculara makaraları döndürmeden önce Tiger ve Dragon arasında seçim yapma imkanı sunar. Betist lisans tekerleğin ortaya çıkardığı şeylere göre çarpanları kazanın.

Yeni çevrimiçi slot oyununda ayrıca, makaralarda belirli semboller bulunurken çarpanla birlikte çarpanı aktive eden bir akümülatör ruleti özelliği de bulunmaktadır. Bu özel tura hazırlanırken maçlar bulunurken tahta deliriyor.

Betist’e göre…

Yeni başlık ayrıca bonus döndürme sunuyor. Aynı döndürmede beş veya daha fazla geri dönüş kazanıldığında, bonus dönüşleri sağlanır. Bu, makaraların döndüğü her an gerçekleşebilir ve bu da oyunculara birkaç bonus rotasyon kazanmalarına yardımcı olur!

HTML5 İçeriği:

Online slot oyunu HTML5’te oluşturuldu, bu da Betist Hakkında oyunun bilgisayardan ya da akıllı telefondan dinlenebileceği anlamına geliyor. Mobil üzerinden oynatıldığında oyuna manzara veya portre modunda erişilebilir. Makaraları döndürmeye başlamadan önce istediğiniz modu seçin.

Yeni oyunun başındaki oyuncuları ve oyuncuları görsel olarak çarpıcı bir arka plan sunarken, benzersiz semboller, animasyonlar ve oyun sırasında ses efektleri sunacağından emin olabilirsiniz. Büyük 6 × 10 ızgara, geleneksel ızgara formatına farklı bir yaklaşım sunan slot oyununa eşsiz bir görünüm kazandırır.