İngiliz sanal oyunları inovisti Betebet, Danimarka’da perakende satış mağazalarında ürünlerini piyasaya sürdüğünü gören devlete ait piyango operatörü Danske Spil AS ile bir anlaşma imzalandığını duyurdu.

Rush Futbol Maç günü dahil:

Londra merkezli şirket, düzenlemenin geçtiğimiz ay, futbol temalı Rush Football Matchday’ın, Danske Spil AS multiple ‘ye çok sayıda özel kanal üzerinden sunulması da dahil olmak üzere, sanal spor ürünleri yelpazesiyle başladığını ilan etmek için resmi bir Pazartesi basın bültenini kullandı.

Betebet Canlı yayın yapılan oyunlar:

Betebet’ın Sanal Spor Müdürü Ticari Direktörü Steve Rogers, bu sanal spor oyunlarını kendi bünyesinde bir grafik tesisine sahip olmayan Danimarkalı mekanlara canlı akışını gerçekleştirmek için en son teknolojiyi kullandığını açıkladı.

Rogers’in ifadesi okundu…

“Bu stratejik önemi olan anlaşmayı Danske Spil AS ile duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. Betebet yeni adres, dünya çapındaki Dünya Piyango Derneği üyelerine bağlı olmaktan gurur duyuyor ve önde gelen sanal sporlarımızı Danske Spil AS perakende mağazalarına sunma fırsatı işimiz için heyecan verici. ”

“Kendine güvenen” başarı:

Rogers buna ek olarak, firmasının Rush Football Matchday inovasyonunu içeren oyunlarının Danimarka’daki oyuncularla “son derece popüler” olacağını ve İtalya’da lansmanından sonra geliştirdiği geliştiricinin “büyük başarısı” ile eşdeğer olduğunu belirtti.

Operatör teklifini güçlendirir:

Betebet, sanal spor oyunlarını yaklaşık 35 bölgedeki 100’den fazla alana sunarken, Danske Spil AS için Spor Bahisleri Direktörü Jens Nielsen, bu yenilikleri Danimarka’daki perakende oyuncularına sunmayı dört gözle beklediğini açıkladı.

Nielson’un ifadesi okundu…

“Eğlenceli oyunlar ve birinci sınıf bir müşteri deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz ve bu yeni ürünlerin sadece mevcut portföyümüzü güçlendirmeyecek, aynı zamanda oyuncuları ultra gerçekçi grafik ve eğlence değerleri ile etkileyeceğinden eminiz.”