Çevrimiçi slotseverler Betebet Oyununun yeni bir oyun duyurduğunu duymaktan heyecan duyacaklar, bu kez oyuncuları buz ve karla dolu bir aleme götüren bir yolculuğa çıkacak. Kaliteli karakterler ve benzersiz grafikler bu başlığı dört makarada hayata geçirir. Oyuncular Dondurulmuş Kraliçe’nin makaralarını döndürürken ekstra dönüşlerin ve yapışkan genişleyen yabanılların tadını çıkarabilecekler.

Temel Oyun Özellikleri:

Temel oyunda, yeni slot iki özel scatter sembolü içerir. Bu scatterlar sihirli kristallerdir. Çarklarda sihirli kristal saçılımlar bulduğunuzda, 10 ekstra dönüşü aktive edecek ve Donmuş Kraliçeyi makaralara takacaklar. 5. bir makara oluşuyor ve Kraliçe diğer sembollerin yerini alacak ve oyuncuların daha büyük kazançlar kazanmasına yardımcı olacak.

Betebet Oyunlarına Göre…

Ekstra dönüşler özelliği düzenli olarak Betebet Giriş ortaya çıkacak ve temel oyun modunda 81’den kazanacak fırsatların sayısını özel turda 243’e çıkaracak. Kış hikayesi kesinlikle heyecan verici ve ekstra dönüşler her dönüşün beklentisine katkıda bulunuyor!

Oyunun ek sembolleri beyaz kaplan, beyaz bir kurt, beyaz bir baykuş ve bir kutup ayısı içerir. Beyaz kaplan bu grubun en yüksek ücretli sembolüdür ve bir çeşit için 32x jeton kazanır. Aslar üzerinde as, kral, kraliçe ve jack sembolleri de bulunur.

Görme Çarpıcı Kış Hikayesi:

Dondurulmuş Kraliçe’nin genel teması, oyun detayları oldukça karmaşık ve ses efektleri gerçekçi olduğu için görsel olarak çarpıcı. Yeni slot, heyecan verici mekaniği sağlar, oyuncuları oyun boyunca ilgilenir ve dahil eder.