Günümüzde yaygınlaşan internetten alışveriş sistemini kolaylaştırmak amaçlı yapılmış bir e-cüzdan modelidir. Birçok internet kullanıcısı günümüzde internet alışverişini en güvenli şekilde yapmak ister. Bu arayıştan ortaya çıkarak bu konuda uzmanlaşan insanlar. Payzwin gibi sanal e-cüzdan ödeme seçenekleri meydana getirmişlerdir. Birçok kullanıcının aklına gelen ilk soru güvenilir mi? sorusu oluyor. Payzwin internette alışveriş yapmanızın en güvenilir yollarından birisi olarak görülüyor.

Banka hesabınızdan farklı ödeme seçenekleri ile Payzwin hesabınıza para transfer ediyorsunuz. Bu hesabınızda bulunan parayı Payzwin anlaşmalı tüm internet sitelerinde kullanabiliyorsunuz.

Payzwin hesabının en avantajlı yönü ise farklı para modelleri üzerinden ödeme yapmanızı sağlamasıdır. Üstelik Payzwin ‘de her hangi bir komisyon ya da aidat ödemeniz gerekmemektedir.

Payzwin ‘de 2 tip e-cüzdan bulunmaktadır. Bunlardan birisi para çekme diğeri ise para yatırma olarak ikiye ayrılır. Payzwin para yatırma sekmesine gelerek dilediğiniz ödeme seçenekleri ile yatırım yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde anlaşmalı Canlı bahis siteleri üzerinden kazandığınız paraları ilk önce Payzwin hesabınıza aktarıyorsunuz. Daha sonra hesabınızda bulunan parayı nakite çevirerek para çekme talebi gönderiyorsunuz. Paranız hesabınıza anında transfer oluyor.

Payzwin’de Ücret Ödüyor muyum?