Payzwin müşterinin limitini kendi belirlediği ekstra komisyon eklenmeden ve kart aidatı dahil edilmeyen karttır. Payzwin müşterileri kendi limitini kendileri belirler ve internet sitesi üzerinden kendi kartlarını anında oluşturabilirler.

Payzwing diğer kartlara göre müşterilere daha güvenli bir hizmet sağlamaktadır. Payzwin hesabı oluşturmak için Payzwin resmi sitesine girerek hesap oluştur butonuna tıklayarak kişisel bilgilerinizi girerek hesabınızı oluşturabilirsiniz. Payzwin bir e- cüzdan uygulamasıdır. Payzwin hesabı oluşturmakücretsiz bir işlemdir. Payzwin kullanımı oldukça basittir. Hesabınıza dilediğiniz yöntemle para yatırarak Payzwin üye işyerlerinde dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda kartınızda kazandığınız paraları nakite çevirebilirsiniz. Payzwin kullanımını kolaylaştıran etkenlerden biride istediğiniz yöntemle para transferi gerçekleştirebiliyor olmanızdır.

Payzwin kart komisyon ve aidat uygulaması olmadığı için müşteriler açısından oldukça avantajlıdır. Aynı zamanda limiti kişinin kendi belirliyor olması müşteri için büyük bir olanaktır.Payzwin kart güvenlik açısından tek şifre uygulaması kullanmaktadır. Kart ile yaptığınız tüm işlemler PDI DSS ve comodo security sertifikaları ile korunmaktadır. Sistemin müşterilere sağlamış olduğu tek kullanımlık şifre uygulaması müşterilerin kart ile yapmış oldukları tüm işlemleri tek şifre ile hızlı bir şekilde takip etmelerini sağlar.Payzwin kullanan işyerleri ile işlemleri saniyeler içinde hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Payzwin kişisel bilgilerinizi hiçbir kurumla veya kuruluşla paylaşmaz. Bilgi gizliliğinize özen göstererek tüm müşterilerine güvenli bir ortam sağlar. Hiçbir şekilde tanıtıcı ve reklam içeren mesajlar yönlendirmez. Hesaplarınıztamamen kontrol altında tutabilmeniz için Tek kullanımlık şifreuygulaması ile tam bir güvenlik sağlamaktadır. Hesabınız bir başkanız tarafından kullanılmaya çalışılsa da tek kullanımlık şifre sayesinde hesap bilgilerinize ulaşamayacaktır. Müşterilerkişisel bilgilerini diledikleri zaman değiştirebilir silinmesini isteyebilirler. Sistem bu konuda kişilere yardımcı olarak taleplerini yerine getirir.

Payzwin kartlarla ilgili karşılaştığınız sorunlarda müşterilerine 7/24 saat canlı destek sağlayarak müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sorunlarınıza çözümler üreterek en hızlı şekilde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Payzwin ilke olarakmüşterilerine sorunsuz bir hizmet sunmayı hedefleyerek çalışma sağlayarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Payzwin gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkına sahiptir.Bu hakkını saklı tutar.