Betist ile gezegendeki en iyi huylu hayvanlardan birini tanımak! Dünyadaki karasal casinolarda büyük bir hit olan ve artık tüm B2B ortakları için yepyeni bir çevrimiçi versiyon olan Asya Fortunes adlı slot başlığında dostça bir panda ayısı ile tanışın.

Sevimli panda, Asya Fortunes’teki en iyi arkadaşın, şimdi de B2B ortaklarına sunulan Betist portföyüne yönelik heyecanlı allpay slotu. Kazanmak için sadece bir tane değil, dört sevimli panda var, ve bedava oyunlar ve kazanmak için çeşitli ikramiyeler gibi havalı ekstra özelliklerle bu allpay slotu, en iyi arkadaşınız olacak. Şimdi Asya Fortunes ile bir maceraya git!

Asya Servetlerinin amacı, soldan sağa doğru beş özdeş sembolü sıraya sokmaktır. Bu slotun standart galibiyet çizgileri yok ve bu oyunda makaraların üzerindeki sembollerin konumu konu dışı. Bunun yerine, en soldaki makaradan başlayarak en az üç eşleşen sembol içeren tüm kombinasyonlar ödeme yapar.

Asya fallarında iki vahşi Betist sembolü var. Mavi Wild sembolü 2 ve 4 numaralı makaralarda ve Red Wild hariç diğer tüm sembollerin yerine geçer. Red Wild sembolü 3. makarada belirir ve kazanan kombinasyonları oluşturmak için sembollerin yerini aldığında tüm kazanımları iki katına çıkarır. Bir Wild bir makaraya her indiğinde, bonus sandığına mistik bir para eklenir. Rastgele, göğüs Lucky Panda mini oyunu ödüllendirmek için patlayacak. Bu oyun sırasında, 12 gonga, 4 jackpotluk bir kazanma şansı sunuyor. Her gong’un ardında, 4 Lucky Panda’nın 1’i saklanıyor ve 3 aynı Lucky Panda’nın karşılık gelen jackpot ödülünü ödeyecekleri kadar gong’u seçmeniz gerekiyor. 3, 4 veya 5 dağınık Gong sembolü, makaraların herhangi bir yerinde soldan sağa doğru görünürse, 10 Ücretsiz Oyun kazanılabilir. Bu özellikte A, K, Q, J, 10 ve 9 gibi normal semboller daha büyük bir kazanma şansını artırmak için makaralardan çıkarılır.