Kuzey Amerika piyango ürünleri yenilikçisi Betist canlı destek, devlet piyango servisinin 2018 yılı için yıllık 596,5 milyon $ ‘lık rekor satış gerçekleştirdiğini belirttikten sonra Minnesota Devlet Piyango’yu kutladı.

Kalıcı ortaklık:

Avrupa Oyun Medyası ve Etkinlikleri tarafından yayınlanan resmi bir Salı günü yayınlanan basın açıklamasına göre, Winnipeg merkezli Betist, Minnesota Eyalet Piyango’suna 2007 yılından bu yana bir dizi kazı kazan ürünü ve pazarlama ve tasarım hizmeti verdiğini açıkladı.

Betist Kazı kazan kartı başarısı:

Betist giriş, Minnesota Eyalet Piyango’nun son başarısının, “Kuzey Yıldızı Devleti” nde yıllık olarak kazı kazan satışı yapılmasına neden olan “çeşitli başarılı anlık ürünler ve stratejilerden” kaynaklandığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 411,2 milyon ABD doları olduğunu belirtti. Bunların, çok sahneli oyunların, ‘yaratıcı ödül yapılarının’ yanı sıra markalı Ultimate Getaway ve Frogger inovasyonları gibi popüler oyunların yanı sıra, bir çift büyük boy kazı kazan bileti almasını da içerdiğini ayrıntılı olarak açıkladı.

Betist orijinalliği:

Betist Güvenilir Satış ve Pazarlama Direktörü Byron Peterson, firmasının artık büyük boy kazı kazan ürünleri temininde bir ‘lider’ olduğunu ve geçen yıl Minnesota State Lottery’nin varlığına geniş formatlı Xtreme Cash ve Süper Bonus Bulmaca başlıklarını eklediğini açıkladı. beş adet süper büyüklükteki anlık oyun portföyü.

Peterson’nın ifadesi okundu…

“Betist [Limited], rekor kıran bir satış yılı gerçekleştirdiği için, en sıcak tebriklerimizi Minnesota Eyalet Piyango’su için genişletti. Bu önemli başarı, Minnesota Eyalet Piyango’nun Minnesotans’lar için benzersiz ve ilgi çekici oyuncu deneyimleri yaratma konusundaki gayretli çalışmasını, bağlılığını ve bağlılığını yansıtıyor. ”

PlayBook Mini ilk:

Peterson, geçen yılın ek olarak ABD’deki bir piyangoda PlayBook Mini serisinden bir oyun kullandığı Minnesota Hazineleri unvanıyla Minnesota Eyalet Piyango tedarikini sağladığını açıkladı. Bu yeniliğin, “eğlenceli bir kitapçıkta çeşitli oyun stillerine sahip birden fazla oyun” içerdiğini açıkladı ve tanıtımının hemen 10 dolarlık kategorideki Minnesota satışlarına% 39 oranında artış sağladığını belirtti.

Peterson’nın ifadesi okundu…

“On yıldan fazla bir süredir Minnesota Devlet Piyango’nun ortağı olan Betist [Limited], piyango’nun başarısıyla son derece gurur duyuyor ve önümüzdeki yıllarda iyi sebeplere destek olarak sürekli satış büyümesi elde etmesine yardımcı olmayı umuyoruz.”

Betist Müşteri Hizmetleri iyi sebeplere yardımcı olmak:

Minnesota Eyalet Piyango Genel Müdürü Robert Doty ise, hizmetinin 1989’dan bu yana Orta Batı eyaletinde iyi nedenleri desteklediğini ve geçen yıl yerel nüfusa fayda sağlayacak şekilde tasarlanan programlara 145 milyon dolar verdiğini belirtti. Dahası, 2018’in başarısının Minnesota Genel Fonu’na yaklaşık 77 milyon dolar kazandırdığını ve 66 milyon dolar civarında çeşitli çevre programlarına gönderildiğini açıkladı.

Doty’nin ifadesi okundu…

“2018 mali yılında rekor kıran satışlara ulaştığımız için çok heyecanlıyız. Betist [Limited], yüksek kaliteli ve yenilikçi anlık çizik biletler sunmanın yanı sıra, nihai hedefiyle araştırma ve pazarlamada rehberlik ve uzmanlıkla piyangoyu destekliyor. Minnesota eyaletinde iyi nedenler için artan gelir. ”