Betist için yılın son yeni çevrimiçi slot oyunu sürümü bu hafta açıklandı. Star Joker, şirketin bu sene yayınlayacağı son oyunu, oyunculara Lucky 7’ler, erik ve kiraz gibi klasik sembollerle geleneksel bir slot makinesi sunuyor. Geliştiricinin, bu oyuna ekstra bir öğe sağlaması, betist giriş oyuncuların oyunun her yönünü ve nasıl çalıştığını öğrenebilecekleri etkileşimli bir eğitim sunuyor.

Tam Kılavuz:

Eğiticide, oyunculara online slot oyununun her yönüyle ilgili bilgiler verilmektedir. Oyuncular ödeme hatlarının nasıl çalıştığını, bir bahsin nasıl değiştirileceğini, neyin sağladıklarını ve daha fazlasını gösterir. Online casino oyunlarının yeni oyuncuları, öğreticinin içgörüyle dolu olduğunu anlar ve slot oyununun kolaylıkla nasıl çalıştığını açıklar.

Betist’e göre…

Şirketin CEO’su Johan Törnqvist, başarılı tedarikçinin Betist CEO’su, oyunun şirket için nasıl harika bir yıl geçirdiğini şöyle anlattı:

“Bu oyun, portföyümüze başka bir kalite ekidir ve etkileşimli unsur, oyuncuların bu endüstride verilebilecek bilgileri öğretmek ve oyuncuların sorumlu bir şekilde oynamalarına yardımcı olmak için harika bir yoldur. 2018 bizim için harika bir yıl oldu; Son derece iyi performans gösteren bir dizi yüksek profilli başlık yayınladık ve oyun ve etkileşimli unsurları ile bu oyun farklı olmayacak. Şimdi 2019’a ve fethetmemiz için daha da büyük meydan okumalara bekliyoruz! ”

Yıldız Joker Özellikleri:

Bu oyunda, Joker, makaralarda görmek istediğiniz kişidir. Üç joker, daha fazla oyun deneyimi sağlayan 10 bonus dönüşü tetikleyecektir. Bu oyunun Wild sembolü beyaz ve altın joker, sadece bonus döndürme sırasında görünen bir sembol yuvarlak. Diğer sembollerin yerini alan Wild joker, kazanan kombinasyonlar oluşturmaya yardımcı olur.