Macau’da, Amerikan kumarhane işletmecisi Las Vegas Sands Corporation, yerel Sands China Limited’in yan kuruluşunun, Four Seasons Tower Betebet Macao’ya genişletme çalışmalarının tümünü tamamladığını duyurdu.

İç çalışma başlar:

GGRAsia’dan gelen bir rapora göre, Las Vegas merkezli şirket New York Menkul Kıymetler Borsası ile bir Salı dosyalama yoluyla vahiyleştirdi ve ek olarak, daha sonra gelecekteki genişletilmiş otelin 290 suit paketini tamamlama sürecini başlattığını açıkladı.

İki kat geliştirme bütçesi:

Ekim ayında Las Vegas Sands Corporation’ın, şehrin Cotai Strip mahallesindeki projelerine harcayacağı nakit miktarını yaklaşık 2.2 milyar dolara çıkarmaya karar verdiğini ve şimdi Four Seasons Tower Betebet Macao’ya genişletme faturasını beklediğini bildirdi. yaklaşık 450 milyon dolara ulaşmak.

Betebet Sands Cotai Merkezi yeniden markalaşma:

GGRAsia, Four Seasons Tower Betebet Giriş Macao’nun uzantısının, Sands China Limited’in bitişikteki Sands Cotai Central entegre casino tesisinin devam eden yeniden geliştirilmesinin bir parçası olduğunu bildirdi. Bu, Londra’daki Macao olarak yeniden isimlendirilen 6.000 odalı bir mekânı içeriyor. Hong Kong’da listelenen firma, 2020 ve 2021 yıllarını kapsayan aşamalı tamamlamalarla Şubat ayı başlarında Çin Yeni Yılı tatilinin sona ermesini takiben bu projeyi hızlandırmayı beklediğini iddia etti.

Operatör “son derece emin” kalır:

Las Vegas Sands Corporation, Sands China Limited aracılığıyla, en yakın yerleşim biriminin Venedik Büyük Makao’su, Plaza Macao, Sands Macao ve Parisli Makao mallarından sorumludur. Nevada firmasının Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sheldon Adelson, ‘Makao’da gelecekteki fırsattan son derece emin olduğunu’ söyledi ve genişletilmiş Four Seasons Tower Betebet Macao’nun ilk misafirlerini 2020’nin ilk çeyreğinde karşılamalarını bekliyor. ‘

Makao büyümesi öngörüldü:

Kaynak ayrıca, Las Vegas Sands Corporation’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Başkan ve Baş Operasyon Direktörü Robert Goldstein ile birlikte bir önceki yılın aynı dönemine göre% 0.35 artışla 571 milyon dolar net kar açıkladığını bildirdi. Tüm segmentlerde Macau’da büyüme. ”

Goldstein’ın bildirisinde okunan…

“Otel odalarımızın hiç beklemediğimiz sayıları vurduğunu görüyoruz. Kaliteli otel odaları da dahil olmak üzere her türlü farklı şey için o pazarda bir talep olduğunu düşünüyoruz. ”