Üçüncü kez Betebet Yeni Adres ve Naughty veya Nice online slot serisi için bir çekicilik mi? Markanın son zamanlarda, bikini araba yıkama ve Santa Clause içeren, Yaramaz veya Nice III adlı yepyeni bir oyun duyurdu. Santa, Naughty ve Nice adlı iki seksi arkadaş tarafından, bu sefer orta dereceli bir orta dereceli oyuna erişen oyuncularla katılıyor. Başlık Lucky özellikleri, scatters ve daha fazlası ile beş makaraları ve 30 sabit hatları içerir!

Oyunun Özellikleri:

Yaramaz veya Nice III, oyuncuların makaraları tekrar tekrar döndürmelerini sağlayan çeşitli özelliklere sahiptir. Yeşil bikinideki Yaramaz Kız ve mavi bikinili Güzel Kız, çarklardaki vahşi sembollerdir. Wilds, bir kazanç yaratmaya yardımcı olmak için dağılım dışında başka sembollerin yerini alacak.

Online slot oyunundaki dağılım Yaramaz veya Güzel III logosudur. Scatter, makaralarda kaç tane sembolün bulunduğuna bağlı olarak çarpanı kazanacaktır. Makaralar üzerinde üç, dört veya beş scatter için ödeme yapın. Makaralardaki üç simgeyi bulduğunuzda yedi ekstra dönüş kazanın. Bonuslar, ekstra dönüşler sırasında, oyuncular daha fazla spin kazanma olanağına sahip olurlar.

Betebet Yeni Adres’ya göre…

Yaramaz Kız bonusu, sembolü makaralarda bir dağılım olarak görecek veya ekstra oyunlar sırasında makarayı 1 kapsayacaktır. Betebet giriş bonusu, ekstra oyunlar sırasında sembol kapak makarasını beş olarak görecek veya ekstra turlarda dört ve beşini kapsayacak.

Şanslı Özellik:

Bu üçüncü taksit ayrıca bir Şanslı Özellik içerir. Normal oyunun sonunda, özellik tetiklenebilir. Yaramaz veya Güzel III özelliği tetiklenir veya şanslı oyunlar. Oyuncular bu turda beş ila 10 ekstra dönüş kazanabilirler.

Oyun ayrıca ilerici jackpotlara da bağlı. Oyuncular, ilerlemelerden birini tetikleyerek ekstra para kazanma ümidine yan bahis oynayabilirler.