Çevrimiçi slot geliştiricisi Betebet, serin bir bilimkurgu temasına sahip yeni bir oyun duyurdu. Oyun, Betebet giriş işletmecileri için özel olarak başlatılacak Triple Edge Studios tarafından geliştirilmiştir. Oyun Aksiyonu Ops: Snow & Sable, oyun Aurora olarak bilinen fütüristik bir şehirde bulunuyor. Oyun, oyuncuları eylemin ısısına yerleştirir, oyuncular da suçla savaşan ikililere görevlerine katılırlar.

Wilds ve Ekstra Dönüşler:

Oyuncular bu yeni başlığı, istiflenmiş yabani hayvanlar, karışık vahşi ücretler ve ekstra dönüşlerle tamamlandığını görecekler. Betebet oyunun iki ana karakteri Wilds’tır ve oyun sırasında aksiyonu harekete geçirir. Bireysel bir sembol olarak hem de birlikte öderler. Oyunun dağılımı 10, 15 veya 20 ekstra dönüş sağlar, eğer üç ise, sembollerin beşi makaralarda bulunur.

Betebet’e göre…

Şirketin Oyun Yayıncısı David Reynolds, yeni unvanını şöyle yorumladı: “Aksiyon Görevleri: Snow & Sable, Triple Edge Studios’un bir başka eseridir. Bir önceki adı olan Wicked Tales: Dark Red’in topuklarında sıcak. Karışık Vahşi Ücretler, Yığılmış Wilds ve Ücretsiz Döndürme özelliklerine sahip oyuncular, cesur ikilisi ile fütüristik, bilimkurgu yuvası eylemine atlayabilirler. Bu yüksek oynaklık oyunu, potansiyel olarak ödüllendirici bir taban oyunu ile ilk bahisin 1.000 katına kadar kazanır ve yüksek bir teorik ortalama getiri ve geri alma yeteneği olan bir serbest dönüş tecrübesi ile tamamlanır. Önümüzdeki haftalarda Triple Edge Studios’tan daha fazla aksiyon dolu içerik sunmak için sabırsızlanıyoruz. ”

Ekstra Döndürme Eylemi:

Oyuncular ekstra döndürme bölümüne eriştiğinde, Snow & Sable daha yaygındır. İlk ve beşinci makaraları her ekstra dönüşte vahşi yapacaklar. Yuvası, rastgele makaraya bir karakter atayacak ve amaç, daha büyük kazançlar elde edebilmek için makarada aynı karakterin görülmesini sağlamaktır.

Ekstra dönüşler sırasında, oyuncular daha fazla fazla dönüşü etkinleştirebilirler. Ekstra dönüşler sırasında iki ila üç scatter, oyunculara sırasıyla beş veya on daha fazla dönüş sağlar.