Birçok sanal cüzdan şirketlerinin en önem verdiği konulardan biride müşterilerine verdikleri destektir. Tabi ki birçok sanal cüzdan kullanıcısı sistemlerinde herhangi bir sorunla karşılaştıkları zaman bunun en kısa zamanda çözülmesini istemektedirler. Bu nedenle Skrill gibi büyük ve güvenilir sanal cüzdan şirketleri müşteriye destek konusunda son derece titiz çalışmalar yürütmektedirler. Aslında Skrill şirketini diğerlerinden ayıran en önemli konulardan biriside budur. Birçok e-cüzdan şirketlerinin internet sitelerinde iletişim bilgilerinde eksiklik bulunmakta. Buda e-ticaret kullanıcıların sorunlarının çözülememesine sebebiyet vermektedir. Bu konuda oldukça şikâyetçi olan sanal cüzdan üyeleri, bu zorluğun çözülmesi konusunda oldukça ısrarcı olmaktadır. Neyse ki Skrill için böyle bir sorun söz konusu değil. Sitede canlı destek biriminin bulunmamasına rağmen üyelerinin tüm problemlerine yanıt vermekte geç kalmıyorlar. Skrill şirketinin başlıca prensipleri arasında bulunan müşteri memnuniyetini bu sayede kazanıyorlar.

Karşılaştığınız olası bir sorunda Skrill internet sitesinden bir iletişim formu doldurarak yetkililerle görüşme sağlayabilirsiniz. Form doldurmakla uğraşmak istemeyen müşterileri için şirketin birde uluslararası bir telefon numarası bulunuyor +442033082520.

Burada dikkate alınması gereken husus bu tarz şirketlerin güvenilirliğini anlamanın en kolay yolunun iletişim bilgilerinin eksiksiz olmasıdır. Skrill şirketi uluslararası bir şirket olmakla beraber Pazartesi-Pazar günleri arasında saat 08.00-17.00 arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Üstelik başınıza gelecek kartınızın çalınması ya da kaybolması gibi durumlar. Şirket yöneticileri tarafından en hassas konu olarak değerlendirilmektedir. Bu konuyla alakalı tamamen ayrı bir platform oluşturan şirket müşterilerin mağdur olmamaları konusunda oldukça hassas davranıyor.

Skrill İle Param Güvende mi?