Retrobet416 poker puanı – Retrobet 416 bonusları. Retrobet 416 poker puanı toplamak, Retrobet 416 tarafından sunulan poker bonusunu doğrulamak için, ilk depozitonuzdan sonraki 90 gün içinde her euro bonus için 10 poker puanı toplamalısınız.

Retrobet
Retrobet

Bonus 10€ ‘luk artışlarla ödenir. Bonusun bir kısmı yatırılan miktarın %10’u gerekli sayıda poker puanı biriktirdiğiniz anda onaylanır (her euro bonusu için 10). Bu prosedür, tüm bonusu doğrulayana kadar veya teklifin süresi dolana kadar uygulanır.

Bonus sadece poker platformunda kullanılabilir. Yeterli puan topladığınızda bonus otomatik olarak Retrobet 416 hesabınıza yatırılacaktır.

Bir bonusu yalnızca biriken puanlarla doğrulayabilirsiniz. Retrobet deneme bonusu tamamen onaylandığında veya teklif süresi sona erdiğinde, bir sonraki bonus etkinleştirilir.

Not: Tekliften önceki bir dönemde toplanan poker puanları, mevcut bonusun ödenmesini hızlandırmak için kullanılamaz. Para yatırdıktan sonra gerekli puanlar biriktirilmelidir.

Eski Retrobet416 Bonusları

Bugün artık geçerli olmayan eski Retrobet Giriş Adresi Poker teklifini (Uluslararası ve Fransa değil) detaylandıran makale –

Retrobet 416 Poker bonusu, size Retrobet 416‘de varsayılan olarak sunulandan daha fazla fayda sağlayabilir. Aşağıda önerilen Poker kodu sayesinde, bonusunuzun 500$ ‘lık kısımlarını (50$) daha hızlı açacaksınız (8 sadakat puanı normalde 10 puan yerine 1 dolar bonusu açar).

Kullanılacak kod, site tarafından verilen maksimum bonus olan ‘stan500’dür.

Bu bonus 50$ ‘lık artışlarla açılabilir.

En iyi Retrobet 416 poker bonusundan yararlanmak için şu adımları izleyin:

 • Pencereleri kapatın (veya aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kaydınızı yeniden başlatın)
 • Bu özel Retrobet 416 sayfasına tıklayın (sayfa size 500$ bonus vermelidir, aşağıda verilen Poker kodu ile daha hızlı alacaksınız),
 • ‘Kaydol’a tıklayın ve kaydınızı yapın (bu adımda Retrobet 416 kodu gerekmez)
 • Kaydolduktan sonra kendinizi tanıtın,
 • 1. para yatırma işleminiz sırasında seçilen kodu kullanın,
 • Oynarken Retrobet 416 Poker bonusunuzun kilidini açacaksınız.

Retrobet 416 Poker bonusunun kilidini açmak için şunları yapmalısınız:

 • Yukarıdaki özel bağlantıya tıklayın ve verilen Retrobet 416 Poker bonus kodunu kullanın
 • 1. depozitoyu takip eden 90 gün içinde

puan biriktirin – 8 poker puanı biriktirdiğiniz her seferde 1 dolar bonusun kilidini açın (veya yoksa 10 dolar) ‘kodu kullanmayın). Örneğin, 400 puan, gerçek para hesabınızda 50 bonus dolar kazanmanıza izin verir.

Retrobet 416‘de ücretsiz para teklifi yoktur, yeni oyuncu hediyesinden yararlanmak için ilk para yatırma işlemi yapmanız önemlidir.

Kayıt formu size soruyor:

 • Kişisel bilgilerin
 • Hesap verisi
 • 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamak için

SSS – Retrobet416 Bonusu

Parayı hesabımdan nasıl çekebilirim?

Hesabınıza giriş yapın ve “Para Çek” i seçin. Ardından listeden istenen parametreyi seçin. Ardından, para çekme işleminizin ayrıntılarını içeren bir e-posta alacaksınız.

Para çekme talebini değiştirebilir veya iptal edebilir miyim?

Para çekme durumunuza bağlı olarak, bunu yapabilir veya yapmayabilirsiniz. Böylelikle para çekme işleminiz “Beklemede” ise, para çekme işleminizin tamamını veya bir kısmını iptal edebilirsiniz ve para otomatik olarak hesabınıza iade edilir.

Retrobet 416‘de birkaç hesabım olabilir mi?

Hayır, sadece bir hesabınız olabilir. Retrobet 416, diğer ek hesapları kapatma hakkını saklı tutar.